Wallbox neboli dobíjecí stanice pro elektromobily je ideální doplněk k FVE – jednat si svůj vůz nabíjíte zdarma, a za druhé, lze na jeho nákup získat také dotaci.
Program Nová zelená úsporám povoluje až dvě dobíjecí stanice pro jeden dům.
Podmínky získání dotace se liší, podle toho zda jde o rodinný dům, SVJ, firmu a instituci. Žádost o dotaci a veškeré papírování vyřídíme samozřejmě za vás.

Nabízíme značkové dobíjecí stanice pro firemní a domácí dobíjení elektromobilů s výkonem od 11 do 22kW nebo rychlodobíjecí stanice s výkonem od 50 do 350kW. S Vaší volbou vám rádi poradíme. Dobíjecí stanici vám buď pouze dodáme, nebo na přání zajistíme i její montáž.
V naší nabídce máme i duální dobíjecí stanici, která poskytuje dva dobíjecí body v jedné konstrukci za cenu jednoho wallboxu – pokud si ji pořídíte, ušetříte na investici do wallboxu prakticky dvojnásobek.
Výše dotace na jednu dobíjecí stanici činí 30 000 Kč, nebo 60 000 Kč na dva dobíjecí body pro jeden rodinný dům. Termín podání žádosti o podporu platí od 12.10.2021 až do roku 2025. Pro realizace nacházejících se v Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji je dotace zvýšena o bonus o 10 % – to platí pro všechny typy dotací.

 

Dotazy Dotace

 

Modely dobíjecích stanic